Vyhledávání


Kontakt

MAGAZÍN TÁBOR SOBĚ, MAGAZÍN TÁBORSKO SOBĚ
www.tabor.czin.eu

E-mail: taborskosobe@email.cz

HASIČI: Sníh v Jižních Čechách v pátek 8. ledna 2010

11.01.2010 13:09

 

9:31 Záchrana zvířete – Přimrzlou kachnu zachránili v Čechově ulici v Písku místní profesionální hasiči. Jednotka se ke kachně dostala na člunu, vyprostila jí a vypustila zpět do přírody.

18:47 Dopravní nehoda – Na křižovatce u obce Lety ve směru na Milevsko havaroval dodávkový automobil. Vůz ležel na boku a bránil silničnímu provozu. Následky nehody odstranili profesionálové z CPS Písek, kteří vůz zajistili proti požáru a zabránili úniku provozních náplní. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Hasiči na místě spolupracovali s Policií ČR a pracovníky odtahové služby.

21:59 Technický zásah – V obci Petrovice zajistila profesionální jednotka z PS Trhové Sviny s vytažením havarovaného osobního automobilu z obecní nádrže. U vozu hasiči nezjistili únik provozních kapalin, krátce po půlnoci se vrátili na základnu.

20:45 Technický zásah – V obci Netřebice havaroval kamión značky Volvo s návěsem. Souprava zůstala zaklíněna v kopci napříč celou vozovku. Návěs poškodil akumulátory vozu, ze kterých vytekl na vozovku elektrolyt. Ten hasiči z PS Kaplice zasypali vapexem a vyčkali do příjezdu odtahové služby. Po dohodě s Policií ČR se jednotka vrátila na základnu.

Vendula Matějů
tisková mluvčí HZS Jihočeského kraje


TOPlist