Vyhledávání


Kontakt

MAGAZÍN TÁBOR SOBĚ, MAGAZÍN TÁBORSKO SOBĚ
www.tabor.czin.eu

E-mail: taborskosobe@email.cz

KULTURA ČR: BACKSTREET BOYS zavítají do Pražské O2 arény

02.10.2009 12:23

 

PRAHA (WR) – Koncert americké skupiny BACKSTREET BOYS se uskuteční 30. listopadu od 20:00 hodin v O2 aréně Praha. BACKSTREET BOYS dorazí do Prahy v rámci koncertního turné k novému albu s názvem "This is us". Bude obsahovat 11 skladeb a naváže na album "Never Gone" z roku 2005.

Členové kapely Nick Carter, Howie Dorough, Brian Littrell a AJ McLean se snažili co nejvyšší mírou přispět k realizaci desky nejen po pěvecké stránce, ale také psaním textů a produkcí. Skupina ohlásila na rok 2009 světové koncertní turné, které odstartovali v neděli 27. září v Singapuru. Na konci října bude turné pokračovat v Evropě, kde bude kapela propagovat nový hudební počin například ve Španělsku, Portugalsku, Velké Británii, Německu, Belgii, nebo na Slovensku a v České republice.

Na scéně se BACKSTREET BOYS objevili již v roce 1993. V roce 2006 z původní sestavy odešel Kevin Richardson. Během kariéry získali řadu nominací na Grammy, třináctkrát se dostali na vrchol americké prodejní hitparády a vydali šest studiových alb, kterých prodali více jak 100 milionů kusů.TOPlist