Vyhledávání


Kontakt

MAGAZÍN TÁBOR SOBĚ, MAGAZÍN TÁBORSKO SOBĚ
www.tabor.czin.eu

E-mail: taborskosobe@email.cz

KULTURA ČR: COBRA STARSHIP vydávají novinku Hot Mess

20.01.2010 16:52

 

PRAHA (WR) – Nové album s názvem "Hot Mess" vydává skupina COBRA STARSHIP. Vyjde 1. února a provází ho pilotka "Good Girls Go Bad". Kapela zároveň vyrazí v únoru na masivní propagační a koncertní evropské turné.

COBRA STARSHIP je mix popu, punku a elektroniky a to vše dodává jejich zvuku současnou podobu popmusic pro novou dekádu 21. století. Díky hudební tolerantnosti jejich rodného města New Yorku dokážou vkusně oscilovat od taneční hudby až k alternativě. A to současná popmusic vyžaduje, tedy přinejmenším ta americká.

První album "While the City Sleeps, We Rule the Streets" vydala skupina v říjnu 2006. Album obsahovalo singl "Snake On A Plane", který se objevil i ve stejnojmenném akčním filmu. Druhé album "Viva La Cobra!" vyšlo v roce 2007. Produkoval ho Patrick Stump z FALL OUT BOY, se kterými COBRA STARSHIP společně jeli následně na turné.

Zajímavostí je, že v roce 2008 natočili vlastní verzi hitu Katty Perry "I Kissed A Girl" jako "I Kissed A Boy".

Aktuální album Hot Mess vyšlo v USA již v létě loňského roku a dostalo se až na 4. místo hitparády. Singl "Good Girls Go Bad" slavil podobné úspěchy a stal se zde velkým radiovým hitem s prodejem více než 1,6 milionu digitálních tracků. "Good Girls Go Bad” produkoval Kevin Rudolf (Lil’ Wayne, Justin Timberlake, Kanye West) a navíc zde hostuje atraktivní herečka a zpěvačka Leighton Meester.

Video lze zhlédnout na odkazu https://link.brightcove.com/services/player/bcpid17429271001?bctid=27977400001TOPlist