Vyhledávání


Kontakt

MAGAZÍN TÁBOR SOBĚ, MAGAZÍN TÁBORSKO SOBĚ
www.tabor.czin.eu

E-mail: taborskosobe@email.cz

KULTURA ČR: V únoru vychází dosud nevydané skladby kytaristy Jimiho Hendrixe

16.01.2010 13:07

 

PRAHA (WR) - Více než 60 minut dosud nevydaného legendárního kytaristy Jimiho Hendrixe vyjde 8. března pod názvem "Valleys Of Neptunes", na kterém fanoušci naleznou 12 doposud nevydaných studiových nahrávek, zachycujících Hendrixovo hudební rozpoložení mezi vydáním slavného alba "Electric Ladyland", které vyšlo v říjnu 1968, a spuštěním jeho vlastního nahrávacího studia Electric Lady Studio v Greenwich Village v roce 1970.

Hendrixovy písně nově zmixoval jeho dlouholetý spolupracovník - zvukový inženýr Eddie Kramer, které s Jimim poprvé spolupracoval už v roce 1967 na albu "Are You Experienced?".

Titulní singl "Valleys Of Neptunes" se rozletí do rádiového éteru 2. února, což je bezmála 40 let poté, co ho Hendrix v květnu 1970 nahrál v newyorském studiu Record Plant.

Kromě to ho 8. března vyjde luxusní CD/DVD reedice Hendrixových alb "Are You Experienced?", "Axis: Bold As Love", "Electric Ladyland" a "First Rays Of The New Rising Su". Obsahovat bude také slavný koncertní záznam "Live At Woodstock", který bude realizován nejen na DVD, ale i na formátu Blue-Ray.


 


TOPlist