Vyhledávání


Kontakt

MAGAZÍN TÁBOR SOBĚ, MAGAZÍN TÁBORSKO SOBĚ
www.tabor.czin.eu

E-mail: taborskosobe@email.cz

TÁBOR: Krádež jízdního kola

06.10.2009 12:31

Policisté pátrají po zloději, který dne 5. října 2009, krátce po jedné hodině odpolední, odcizil před obchodním domem Tesco v Táboře dámské jízdní kolo značky Aska. Majitelka zanechala svůj bicykl v kolostavu před obchodním domem nezajištěný. Přestože kolo bylo již staršího data výroby a majitelka jej opustila jen na krátký okamžik, zloděj si tuto šanci nenechal ujít. Škoda na majetku byla vyčíslena na částku 1 500 korun, ale i ta zamrzí.

            Policisté upozorňují, že takovýto případ není ojedinělý. Určitě se vyplatí i starší kolo uzamknout lankovým zámkem, byť by se jednalo jen o krátký okamžik. Nejlepší prevencí je zlodějům nedat šanci.            
           Po zloději i odcizeném kole pátrají policisté místního obvodního oddělení. Žádají tímto každého, kdo by si dne 5. října 2009, krátce po jedné hodině odpolední, všiml jakéhokoliv podezřelého dění v souvislosti se zmizením dámského jízdního kola značky Eska před uvedeným obchodním domem, aby své informace předal policistům na linkách 974238700 či 158. Děkujeme.
 

TOPlist